+48 660 806 550 firma@natamed.pl
Odwiedź nas:

Zabezpieczenia medyczne

imprez masowych

Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Wszystkie są starannie opracowane pod kątem naszych klientów i ich potrzeb.

Działając na rynku od 2010 roku zdążyliśmy zabezpieczyć wiele wydarzeń masowych o różnej skali, w tym m.in. byliśmy obecni przy kręceniu filmu "Diabeł łańcucki".

Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę firmową, ewent sportowy, konferencję czy urodziny, czy w Twoim wydarzeniu będzie brało kilkanaście, kilkadziesiąt, kilkaset osób - ta usługa jest dla Ciebie i została stworzona z myślą o Tobie.

Usługi są świadczone przez licencjonowanych ratowników z wykształceniem medycznym i praktyką w zawodzie, ponieważ najważniejsze jest dla nas zawsze bezpieczeństwo i satysfakcja uczestników zabezpieczanych przez nas imprez.

Zapezpieczymy każde wydarzenie

Chcąc wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy profesjonalną obsługę medyczną różnego rodzaju imprez niemasowych, niezależnie od ich przeznaczenia.

Imprezy niemasowe to według obowiązujących przepisów wydarzenia, w których udział bierze do 500 osób. Wprawdzie organizatorzy imprez niemasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami nie mają obowiązku zagwarantowania zabezpieczenia medycznego, jednakże nawet jeśli nie istnieje zobowiązujący do tego przepis prawny, warto zadbać o bezpieczeństwo uczestników i w razie nieprzewidzianych wypadków nie martwić się o to, czy należy wezwać karetkę i co należy zrobić aby pomóc osobie poszkodowanej.

Zapewnimy Twojej imprezie w pełni profesjonalną opiekę medyczną. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zatrudniasz wysoko wykwalifikowanych ratowników medycznych z doświadczeniem i stażem pracy w tym zawodzie.

Dla kogo jest ta usługa?

Zabezpieczenie imprez niemasowych jest dla organizatorów wydarzeń, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo ich uczestnikom i zminimalizować ryzyko wystąpienia zagrożeń w trakcie imprezy. Imprezą masową nazywamy wydarzenie, na które przychodzi do 500 osób - takie jak np.: mniejsze koncerty, festyny, lokalne mecze sportowe, imprezy plenerowe, ewenty firmowe czy konferencje.

Ile kosztuje ta usługa?

Ceny za nasze usługi są uzależnione od wielu czynnkików, takich jak dojazd naszego personelu i sprzętu do miejsca szkolenia czy ilości uczestników danego wydarzenia.
Dlatego są ustalane indywidualnie.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem u nas usługi skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej wyceny.

Co obejmuje cena tej usługi?


Zabezpieczenie medyczne imprezy niemasowej obejmuje zapewnienie odpowiednich środków i personelu medycznego w celu udzielenia pomocy medycznej w przypadku potrzeby.


Obejmuje to m.in.:
  • Opracowanie planu medycznego - przed imprezą należy opracować plan medyczny, który uwzględnia zagrożenia zdrowotne związane z organizacją takiej imprezy oraz określa ilość i rodzaj potrzebnego personelu i sprzętu medycznego.
  • Zapewnienie personelu medycznego - na terenie imprezy powinien znajdować się personel medyczny, który będzie w stanie udzielić pomocy medycznej w razie potrzeby. Liczba personelu zależy od wielkości imprezy i rodzaju zagrożeń zdrowotnych.
  • Dostępność sprzętu medycznego - na terenie imprezy powinien być dostępny odpowiedni sprzęt medyczny, w tym defibrylatory, inhalatory, zestawy do opatrunków, kroplówki i leki.
  • Koordynacja działań medycznych - personel medyczny powinien działać w ramach zintegrowanego systemu, który pozwala na szybką reakcję w razie potrzeby. W tym celu powinny być określone procedury postępowania, włącznie z ewakuacją poszkodowanych.
  • Współpraca z innymi służbami - personel medyczny powinien współpracować z innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo na terenie imprezy, aby zapewnić skuteczną koordynację działań i szybką reakcję w przypadku potrzeby.

Najwyższa jakość

Każda z naszych usług to efekt wieloletniego doświadczenia w branży medycznej.

Profesjonalna kadra

Dzięki dużemu doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszej kadry pracujemy szybko i skutecznie.

100% satysfakcji

Wszystkie nasze usługi świadczymy ze pełnym zaangażowaniem dla dobra naszych klientów.

Zamów usługę

Wystarczy, że wypełnisz ten formularz i wyślesz go do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.


Możesz też zadzwonić na numer:
+48 660 806 550

Czynne w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte

Ratujemy w całej Polsce

Nie musisz przyjeżdżać do nas - to my dojedziemy do Ciebie

Przez lata istnienia naszej firmy dostarczaliśmy nasze usługi chętnym na terenie całego kraju. Wierzymy, że żadna odległość nie powinna stanowić przeszkody w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia.