+48 660 806 550 firma@natamed.pl
Odwiedź nas:

Zabezpieczenia medyczne

imprez masowych

Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Wszystkie są starannie opracowane pod kątem naszych klientów i ich potrzeb.

Działając na rynku od 2010 roku zdążyliśmy zabezpieczyć wiele wydarzeń masowych o różnej skali, w tym m.in. byliśmy obecni przy kręceniu filmu "Diabeł łańcucki".

Niezależnie od tego, czy kręcisz film, czy organizujesz koncert czy ewent kulturalny, czy w Twoim wydarzeniu będzie brało kilkanaście, kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy osób - ta usługa jest dla Ciebie i została stworzona z myślą o Tobie.

Usługi są świadczone przez licencjonowanych ratowników z wykształceniem medycznym i praktyką w zawodzie, ponieważ najważniejsze jest dla nas zawsze bezpieczeństwo i satysfakcja uczestników zabezpieczanych przez nas imprez.

Zapezpieczymy każde wydarzenie

Chcąc wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy profesjonalną obsługę medyczną różnego rodzaju imprez masowych, niezależnie od ich przeznaczenia.

Organizatorzy imprez masowych zgodnie z obowiązującymi przepisami mają obowiązek zagwarantowania zabezpieczenia medycznego. Na Twoje życzenie doradzimy jakie zabezpieczenie jest niezbędne według obowiązujących przepisów.

Zapewnimy Twojej imprezie w pełni profesjonalną opiekę medyczną. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zatrudniasz wysoko wykwalifikowanych ratowników medycznych z doświadczeniem i stażem pracy w tym zawodzie.

Dla kogo jest ta usługa?

Zabezpieczenie imprez masowych jest dla organizatorów wydarzeń, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo ich uczestnikom i zminimalizować ryzyko wystąpienia zagrożeń w trakcie imprezy. Imprezą masową nazywamy wydarzenie, na które przychodzi przynajmniej 500 osób - takie jak np.: koncerty, festiwale, mecze sportowe, imprezy plenerowe czy parady.
Nasza usługa to odpowiedź na Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 6 lutego 2012r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.

Ile kosztuje ta usługa?

Ceny za nasze usługi są uzależnione od wielu czynnkików, takich jak dojazd naszego personelu i sprzętu do miejsca szkolenia czy ilości uczestników danego wydarzenia.
Dlatego są ustalane indywidualnie.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem u nas usługi skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej wyceny.

Co obejmuje cena tej usługi?


Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej obejmuje zapewnienie odpowiednich środków i personelu medycznego w celu udzielenia pomocy medycznej w przypadku potrzeby.


Obejmuje to m.in.:
  • Opracowanie planu medycznego - przed imprezą należy opracować plan medyczny, który uwzględnia zagrożenia zdrowotne związane z organizacją takiej imprezy oraz określa ilość i rodzaj potrzebnego personelu i sprzętu medycznego.
  • Zapewnienie personelu medycznego - na terenie imprezy powinien znajdować się personel medyczny, który będzie w stanie udzielić pomocy medycznej w razie potrzeby. Liczba personelu zależy od wielkości imprezy i rodzaju zagrożeń zdrowotnych.
  • Dostępność sprzętu medycznego - na terenie imprezy powinien być dostępny odpowiedni sprzęt medyczny, w tym defibrylatory, inhalatory, zestawy do opatrunków, kroplówki i leki.
  • Koordynacja działań medycznych - personel medyczny powinien działać w ramach zintegrowanego systemu, który pozwala na szybką reakcję w razie potrzeby. W tym celu powinny być określone procedury postępowania, włącznie z ewakuacją poszkodowanych.
  • Współpraca z innymi służbami - personel medyczny powinien współpracować z innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo na terenie imprezy, aby zapewnić skuteczną koordynację działań i szybką reakcję w przypadku potrzeby.

Potwierdzenie terminu i miejsca usługi

Po uzgodnieniu z nami szczegółów usługi otrzymasz pod wskazany przez Ciebie adres e-mail wiadomość z dokładnymi informacjami o formie, terminie, miejscu i cenie usługi.

Najwyższa jakość

Każda z naszych usług to efekt wieloletniego doświadczenia w branży medycznej.

Profesjonalna kadra

Dzięki dużemu doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszej kadry pracujemy szybko i skutecznie.

100% satysfakcji

Wszystkie nasze usługi świadczymy ze pełnym zaangażowaniem dla dobra naszych klientów.

Zamów usługę

Wystarczy, że wypełnisz ten formularz i wyślesz go do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.


Możesz też zadzwonić na numer:
+48 660 806 550

Czynne w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte

Podstawa prawna

Zapoznaj się z przepisami, które mówią o potrzebie zagwarantowania zabezpieczenia medycznego.
Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, stworzonych z myślą o wymaganiach ustawowych.


Dla organizatorów imprez masowych

Rozporządzenie Ministra Zdrowia
w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej